۸۰۰۰ زائر اولی از اردبیل به مشهد مقدس اعزام شدند

۸۰۰۰ زائر اولی از اردبیل به مشهد مقدس اعزام شدند

۸۰۰۰ زائر اولی از اردبیل به مشهد مقدس اعزام شدند

کاظم دبیر عصر امروز در نشست خبری دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده و با هدف تبیین و ترویج مفاهیم معنوی و قرآنی در استان در قالب 200 دستگاه اتوبوس هشت هزار زائر اولی به مشهد مقدس اعزام شده‌اند که تا پایان سال این آمار روند صعودی خواهد داشت.

وی با اشاره به تعریف 4 ماموریت اصلی برای دفاتر استان‌ها گفت: راه‌اندازی و آغاز فعالیت دفتار نمایندگی با اهداف مختلف مبنای کار قرار گرفته و درصدد هستیم در راستای حمایت از بیماران و نیازمندان به طور شایسته وارد عمل شده و به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

رئیس دفتر آستان قدس رضوی در استان اردبیل گفت: ارائه تسهیلات حمایتی و اشتغال در سطوح مختلف استان اولویت اساسی است و در این زمینه تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیریم تا با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود بالاترین بهره‌وری را داشته باشیم که این موضوع برای ما بسیار حائز اهمیت است.

دبیر تصریح کرد: تسهیلات قرض‌الحسنه تا سقف 50 میلیون تومان برای اشتغال‌زایی در سطح استان ارائه می‌شود که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و امیدواریم بتوانیم در راستای توسعه اشتغال‌زایی استان موثر واقع شده و به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

وی اظهار کرد: جمع‌آوری نذورات و اوقاف برای خرج در خود استان نیز از محور فعالیت‌های ما است که در تلاش هستیم برای تحقق این مهم نیز اقدامات مربوطه را انجام داده و با توسعه و گسترش این برنامه‌ها به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم و مشکلات و موانع را از سر راه برداریم.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword