۲۱ پروژه محرومیت‌زدایی در استان اردبیل به بهره‌برداری رسید

۲۱ پروژه محرومیت‌زدایی در استان اردبیل به بهره‌برداری رسید

۲۱ پروژه محرومیت‌زدایی در استان اردبیل به بهره‌برداری رسید

همزمان با هفته بسیج در مناطق مختلف استان اردبیل 21 پروژه محرومیت‌زدایی در راستای کاهش مشکلات مردم در عرصه‌های مختلف به همت بسیج سازندگی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

وی شعار محوری آخرین روز از هفته بسیج را بسیج اقتصاد مقاومتی، محرومیت‌زدایی و سازندگی عنوان کرد و افزود: پروژه‌های محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی در سطح استان اردبیل در ششمین روز از هفته بسیج که به شعار محوری بسیج اقتصاد مقاومتی، محرومیت‌زدایی و سازندگی نامیده شده است افتتاح شد.

پیرجاهد مهم‌ترین و اساسی‌ترین پروژه‌های محرومیت‌زدایی در استان اردبیل را در عرصه آب‌رسانی دانست و تصریح کرد: مهم‌ترین و اساسی‌ترین پروژه‌های محرومیت‌زدایی در سطح استان اردبیل به ویژه در مناطق محروم، عشایری و روستایی در عرصه آب‌رسانی با ایجاد منبع آب است و علاوه‌بر آن ساخت خانه محروم و قسالخانه از دیگر پروژه‌های محرومیت‌زدایی است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل با اشاره به بحث اقتصاد مقاومتی و رونق تولید در استان اردبیل بیان کرد: بسیج سازندگی در بحث اقتصاد مقاومتی و رونق تولید نیز در سطح استان اردبیل به صورت جدی ورود کرده است و در هفته بسیج نیز در این حوزه کارگاه‌های تولیدی و اشتغال‌زایی متعددی از جمله کارگاه خیاطی و صندوق‌های قرض الحسنه بسیج افتتاح شد.

تلاش بسیج سازندگی استان اردبیل برای کمک به سیل‌زدگان و زلزله‌زدگان 

وی از تلاش بسیج سازندگی استان اردبیل برای کمک به سیل‌زدگان و زلزله‌زدگان خبر داد و اظهار کرد: بسیج سازندگی استان اردبیل همواره در بحث کمک به هموطنان‌مان در مناطق مختلف ایران اسلامی در حوادثی همچون سیل و زلزله پیشگام و تلاش‌گر بوده است.

پیرجاهد با تاکید بر اینکه اولین محموله کمک‌های مردمی استان اردبیل نیز به مناطق زلزله‌زده شهرستان سرابر استان آذربایجان شرقی ارسال شد گفت: کمک‌های مردم نوع‌دوست استان اردبیل با یک دستگاه کامیون به مناطق زلزله‌زده شهرستان سراب ارسال شد تا در حد امکان مشکلات مردم نیازمند و آسیب‌دیده مناطق زلزله‌زده برطرف شود و هیچ مشکلی در این زمینه باقی نماند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل ادامه داد: علاوه برای کمک‌های مردمی دو دستگاه کامیون و یک دستگاه لودر سپاه نیز برای اجرای فعالیت‌های عمرانی به این مناطق ارسال شده و انتظار می‌رود فرهنگ نوع‌دوستی و کمک به همنوعان در جامعه به یک فرهنگ نهادینه تبدیل شود تا بتوانیم به اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

یک × 3 =

پست مرتبط

Enter your keyword