۱۴ عنوان کتاب به مناسبت هفته دفاع مقدس در اردبیل رونمایی می‌شود

۱۴ عنوان کتاب به مناسبت هفته دفاع مقدس در اردبیل رونمایی می‌شود

۱۴ عنوان کتاب به مناسبت هفته دفاع مقدس در اردبیل رونمایی می‌شود

به گزارش روابط عمومی قرارگاه فرهنگی حضرت زهرا استان اردبیل و به نقل از  خبرگزاری تسنیم از اردبیل، علی واحد بعد از ظهر امروز در بازدید از نمایشگاه رزمی فرهنگی در اردبیل اظهار داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس بیش از یک هزار و 200 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در اردبیل برگزار می شود.

وی ضمن گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: امنیت کشورمان در سایه خون شهدای والامقام رقم خورده است و ما قدردان خون پاک شهدا هستیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس نمایشگاه رزمی فرهنگی عملیات والفجر 8 گشایش می یابد که تمهیدات لازم در این زمینه انجام یافته است.

واحد تصریح کرد: سه بخش مجموعه فرهنگی استان اردبیل آماده افتتاح است که برای تکمیل این مرکز 12 میلیارد تومان هزینه شده است.

واحد تصریح کرد: به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه‌های مختلفی از جمله برگزاری یادواره‌های شهدا، همایش رزمندگان و همایش روحانیون و برگزاری نمایشگاه در دستور کار قرار گرفته و در هفته دفاع مقدس 14 عنوان کتاب به مناسبت هفته دفاع مقدس رونمایی می‌شود.

وی اظهار کرد: همزمان با هفته دفاع مقدس پروژه های محرومیت‌زدایی در نقاط مختلف استان افتتاح می‌شود  و همایش تجلیل از فرماندهان و رزمندگان پیشکسوت دوران دفاع مقدس استان اردبیل روز شنبه 6 مهرماه در سالن ولایت سپاه برگزار خواهد شد.

واحد افزود: برپایی کارگاه‌های تاریخ شفاهی با موضوع دفاع مقدس، یادواره‌های شهدا در شهرستان‌ها، انتشار نشریه «خط هشت» ویژه هفته دفاع مقدس با موضوع عملیات والفجر 8، شب های شعر و خاطره و برگزاری همایش پیاده روی در روز جمعه 5 مهر ماه از جمله برنامه های فرهنگی در هفته دفاع مقدس خواهد بود.

انتهای پیام/ن

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword