پویش مردمی رسم ابرار در استان اردبیل اجرا می‌شود

پویش مردمی رسم ابرار در استان اردبیل اجرا می‌شود

پویش مردمی رسم ابرار در استان اردبیل اجرا می‌شود

اصغر عباس‌زاده در نشست با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در مسیر انقلاب اسلامی غفلت از کمک به اقشار و افراد آسیب پذیر و نیازمند جامعه به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست و باتوجه به اینکه مردم ولی نعمت ما هستند و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز به این موضوع تاکید ویژه‌ای دارد باید رسیدگی به نیازمندان را در اولویت خود قرار دهیم.

وی با بیان اینکه پویش مردمی رسم ابرار در استان اردبیل اجرا می‌شود افزود: الگوبرداری از رفتار و سیره اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و امام علی(ع) امروز بسیار ضروری و دارای اهمیت است و باتوجه به اینکه در حال کمک‌رسانی به محرومان و نیازمندان در غفلت مانده است پویش مردمی رسم ابرار با هدف رسیدگی به محرومان و نیازمندان و محرومیت‌زدایی در استان اردبیل اجرا می‌شود.

عباس‌زاده یکی دغدغه‌های مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی را محرومیت‌زدایی دانست و تصریح کرد: امروزه یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی بحث محرومیت‌زدایی و رفع مشکلات مردم است و سپاه و بسیج به عنوان نهاد برخواسته از دل مردم، همواره در رفع محرومیت‌زدایی از جامعه تلاش کرده‌اند.

معاون فرهنگی و هنری سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: باتوجه به اینکه در سال‌های گذشته بسیجیان با استقبال ویژه از خیران گمنام و بسترسازی‌های لازم طرح رسم ابرار را اجرا کرده‌اند امسال نیز پویش مردمی رسم ابرار به دلیل تقارن با اردوهای جهادی در مناطق محروم و در سطح گسترده و وسیعی اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه پویش مردمی رسم ابرام هم در فضای مجازی و هم در فضای حقیقی راه‌اندازی می‌شود اظهار کرد: این پویش همزمان هم در فضای مجازی و هم در فصای حقیقی به همت فعالان فضای مجازی و فعالان اجتماعی و با هدف ایجاد فضایی برای ترویج فرهنگ مهر و محبت، محرومیت‌زدایی و فرهنگ ایثار در جامعه اجرا می‌شود.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword