همایش «مکتب حاج قاسم» در اردبیل برگزار می‌شود

همایش «مکتب حاج قاسم» در اردبیل برگزار می‌شود

همایش «مکتب حاج قاسم» در اردبیل برگزار می‌شود

عزیز حبیبی صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: طبق تمهیدات و هماهنگی‌های به عمل آمده با حضور فعالان و مبارزان سیاسی از یمن و بحرین همایش «مکتب حاج قاسم» در اردبیل برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این مراسم 30 بهمن‌ماه ساعت 13:30 در سالن شهید خودسیانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود که انتظار می‌رود در راستای برگزاری باشکوه و منظم این برنامه متولیان و دستگاه‌های مربوطه همکاری‌های لازم را با ما داشته باشند تا بتوانیم به اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: سلیم المنتصر یمنی، فعال و مبارز سیاسی یمن و راشد الراشد از رهبران معارض بحرینی و رئیس دفتر سیاسی جریان العمل الاسلامی از میهمانان این مراسم هستند که حضور گسترده شرکت‌کنندگان در این مراسم سبب معنوی‌تر شدن برنامه‌ خواهد بود.

حبیبی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و نیز شهید حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: کشور ما در غم از دست دادن یک بزرگمرد عزادار شد ولی خون این شهید والامقام هیچ گاه پایمال نخواهد شد و به دشمنان اجازه نخواهیم داد به اهداف و توطئه‌های شوم خود دست یابند.

وی بیان کرد: این مراسم با مداحی میثم افتخاری و شعرخوانی کلامی زنجانی همراه است و ویژه برنامه‌هایی برای برگزاری این برنامه در نظر گرفته شده است که انتظار می‌رود به بهترین شکل و به نحو احسن اجرا شود.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پنج + 13 =

پست مرتبط

Enter your keyword