همایش بزرگ پیاده‌روی حرم تا حرم در اردبیل برگزار می‌شود

همایش بزرگ پیاده‌روی حرم تا حرم در اردبیل برگزار می‌شود

همایش بزرگ پیاده‌روی حرم تا حرم در اردبیل برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی قرارگاه فرهنگی حضرت زهرا و به نقل از خبرگذاری تسنیم حجت الاسلام مهدی ستوده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: برگزاری همایش پیاده‌روی حرم تا حرم به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی در دستور کار قرار داده شده و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه مبنای کار قرار گرفته و از مقابل امامزاده صالح (ع) اردبیل تا امامزاده حلیمه خاتون (ع) روستای آقاباقر است.

وی با اشاره به اندیشیده شدن تمهیدات لازم در ارتباط با برگزاری این همایش پیاده‌روی نیز تصریح کرد: هماهنگی‌های لازم در این زمینه انجام یافته و انتظار می‌رود این مراسم به شکل مطلوب و باشکوه برگزار شود که از هم‌استانی‌ها انتظار داریم با حضور در این همایش جلوه و طراوت خاصی به این مراسم ببخشند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل تصریح کرد: این ویژه برنامه معنوی روز جمعه 12 مهرماه از ساعت 8 صبح با حضور مشتاقان راهیان اربعین حسینی برگزار و برای شرکت کنندگان در این مراسم جوایز ارزنده ای به قید قرعه نیز اهدا خواهد شد و آمادگی برای حضور در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی و ترویج فرهنگی حضور در این مراسم از جمله اهداف این ویژه برنامه خواهد بود.

ستوده تصریح کرد: اربعین حسینی میدان قدرت نمایی مسلمانان در عرصه فرهنگی است و جایگاه ائمه اطهار(ع) در دل همه مومنین زنده و پایدار است و هیچ تحریم و فشاری نمی تواند حرکت عظیم اربعین حسینی را متوقف کند که این موضوع برای ما یک اولویت اساسی است.

وی بیان کرد: در تلاش هستیم برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای برگزاری همایش پیاده‌روی بتوانیم به شکل موفق عمل کرده و در راستای اجرای این برنامه‌ها موفق عمل کرده و در این زمینه موفق عمل کنیم.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword