نمایش پرده‌خوانی غدیر در پیاده راه اسفریس برگزارشد

نمایش پرده‌خوانی غدیر در پیاده راه اسفریس برگزارشد

نمایش پرده‌خوانی غدیر در پیاده راه اسفریس برگزارشد

همزمان با گرامیداشت دهه امامت و ولایت و در یک برنامه فرهنگی – هنری به کارگردانی اسماعیلی نمایش پرده‌خوانی غدیر بازخوانی صحنه‌هایی از حادثه غدیر و بیانات امام علی(ع) که برگرفته از نهج‌البلاغه است به روی صحنه رفت که این برنامه فردا نیز از ساعت 19 عصر در پیاده اسفریس اجرا خواهد شد.
در این برنامه هنری که همراه با موسیقی به سنتی و آئینی و مذهبی است در باب فضایل امام علی(ع) و مفاد نامه حضرت علی به مالک اشتر و همچنین ابعاد مختلف حادثه غدیر مسایل و موضوعات به شکل هنری بازگو شده و سعی بر این است تا علاقمندان اهل بیت و دوستداران تشیع علوی از زیبائی‌های این اثر فاخر اجرا شده استفاده کنند.
همچنین در گرامیداشت دهه ولایت و به همت موسسه خیریه سیدالشهدا(ع) به 15 نفر از زوجین جهیزیه اهدا شد تا رهسپار خانه بخت شوند.
به گفته حسن‌زاده مدیر عامل موسسه خیریه سیدالشهدا اردبیل برای تهیه و تدارک این تعداد جهیزیه 65 میلیون تومان هزینه شده است.
وی اضافه کرد: بخش عظیمی از این منابع از محل فطریه جمع‌آوری و با همت و تلاش خیرین سعی شده تا گرامیداشت این ایام مبارک زوج‌های جوان راهی خانه بخت شوند.
حسن‌زاده گفت: ما همه ساله در مناسبت‌های مختلف تهیه و تدارک کمک هزینه‌های ازدواج و جهیزیه را انجام می‌دهیم تا در این شرایط سخت اقتصادی خانواده‌های نیازمند بتوانند از حمایت‌های لازم بهره‌مند شوند.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword