مهدی طحانیان، آزاده سرافراز: تدابیر رهبری موجب خشم دشمنان اسلام و انقلاب شده است

مهدی طحانیان، آزاده سرافراز: تدابیر رهبری موجب خشم دشمنان اسلام و انقلاب شده است

مهدی طحانیان، آزاده سرافراز: تدابیر رهبری موجب خشم دشمنان اسلام و انقلاب شده است

مهدی طحانیان، آزاده سرافرازی که در اردوگاه اسارات رژیم بعث عراق با خانم خبرنگار بی‌حجاب مصاحبه نکرد ، در نشست صمیمی و تجلیل از نویسندگان هنر‌های مطالعاتی انقلاب اسلامی که در سالن بیضای کتابخانه شهید مطهری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: در انقلاب اسلامی و در جنگ تحمیلی جوانان و نوجوانان در وجود خودشان یک حس و ندایی پیدا کردند که باید به پاخیزند، من و امثال بنده کاری نکردیم فقط به تکلیف خود عمل کرده‌ایم.
وی ادامه داد: باید به مکتب اسلام احسنت گفت که توانست مردان و زنانی تربیت کند تا در زمان خود چه در انقلاب اسلامی و چه در هشت سال جنگ تحمیلی از نوجوان ۱۳ساله تا پیرمرد ۹۰ ساله به میدان آمده و به تکلیف شرعی خود عمل کردند.
طحانیان اظهار کرد: انقلاب اسلامی ثابت کرد که می‌شود جلوی آمریکا و دیگر کشور‌های زورگو و ظالم ایستاد و از مظلومان دفاع کرد که اگر گوش به فرمان رهبر انقلاب اسلامی باشیم می‌توانیم با روحیه انقلابی و اسلام ناب محمدی کلیه نقشه‌های شوم اقتصادی، فرهنگی، نظامی را خنثی کرده و در جواب سیلی سختی به دشمن بزنیم.
آزاده سرافراز هشت سال دفاع مقدس افزود: دشمنان اسلام و انقلاب از تدابیر رهبری عصبانی هستند و از این عصبانیت به هلاکت خواهند رسید و خودشان این را می‌دانند، دشمنان در طول ۴۰سال اخیر سیلی‌های سخت و محکمی خورده‌اند.
وی بیان کرد: تنها راه برون رفت از مشکلات فعلی کشور حضور مسئولان و مردم در تمام صحنه‌های حساس کشور و اطاعت از ولایت فقیه است که اگر امروز شهدا حضور داشتند تنها خواسته‌شان پیروی از رهبری بود.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword