مسئول قرارگاه محرومیت‌زدایی امام رضا(ع): مدافعان حرم؛ مدافعان حریم دل بودند/ بسیجی واقعی زندگی اش وقف اسلام است

مسئول قرارگاه محرومیت‌زدایی امام رضا(ع): مدافعان حرم؛ مدافعان حریم دل بودند/ بسیجی واقعی زندگی اش وقف اسلام است

مسئول قرارگاه محرومیت‌زدایی امام رضا(ع): مدافعان حرم؛ مدافعان حریم دل بودند/ بسیجی واقعی زندگی اش وقف اسلام است

حسین یکتا مسئول قرارگاه جهادی امام رضا(ع) و مسئول سابق قرار گاه فرهنگی خاتم الاوصیاء پیش از ظهر امروز درجمع جهادگران بسیج دانشجویی استان اردبیل با بیان اینکه دوران دانشجویی بهترین دوران زندگی جوانان است، گفت: جوانان و بسیجیان در عصر کنونی که عصر جنگ نرم است باید تلاش بیشتری از خود نشان دهند چراکه امروز استکبار جهانی با هزاران توطئه در صدد نابودی ایران اسلامی برآمده و ما باید هوشیارتر عمل کنیم همانطور که همانند پدرانمان برای حفظ نظام جمهوری اسلامی از جان و دل مایه بکذاریم.

وی با اشاره به اینکه جوانان و بسیجیان ابتدا باید خود را بشناسند، گفت: برنامه ریزی برای پیشبرد اهداف زندگی مستلزم شناخت افراد از خود و توانمندی های خودشان است.

مسئول قرارگاه محرومیت‌زدایی امام رضا(ع) کشور با اشاره به اینکه دشمن در حال حاضر از تمام قوای خود برای فشار بر ایران اسلامی استفاده می‌کند، گفت: نبرد امروز جدی شده و برای پیروزی در این نبرد باید تمام جوانان و تمام ملت ایران در برابر دشمنان انقلاب اسلامی یکدل و یک صدا شوند چراکه زندگی همه ما در سایه انقلاب اسلامی تداوم دارد.

یکتا در ادامه سخنان خود به دوران هشت سال دفاع مقدس نیز اشاره کرد و گفت: جوانان باید قدر این شهدا را بدانند چراکه برای آسایش فرزندان این مرزوبوم رفتند و دست از جان و خانواده خود را دادند  تا پرچم ایران همچنان پابرجا و استوار برافراشته شود.

وی با بیان اینکه دانشجویان باید قدر دوران دانشجویی خود را بدانند و از حضور در اردوهای جهادی لذت ببرند گفت: حضور در اردوهای جهادی هم می‌تواند عامل دلگرمی مردم باشد و هم تذکری به مسؤولان کم کار تا مسؤولیت خود را به نحوه احسن انجام دهند.

این پیشکسوت عرصه جهاد و سازندگی در بخش دیگری از سخنان خود به توصیف ویژگی های بسیج  و بسیجی پرداخت و گفت:: هرجاکه بوی شهادت می‌ید باید بسیجی‌وار در میادین حاضر شویم  چرا که شهادت نصیب هرکسی نخواهد شد و حیف است که بسیجی باشید ولی در راه خدا واسلام خون دل نخورید.

یکتا بر لزوم هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمنان تاکید کرد و گفت: هدف اصلی دشمن از بین بردن وحدت و انسجام ملت ایران اسلامی است و ما نباید اجازه دهیم دشمن به هدف خود برسد

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword