مسؤولان حل مشکلات کشور را به امضای لوایح خارجی گره نزنند/ راهپیمایی ۸ دی ماه نشانه بصیرت و آگاهی مردم اردبیل

مسؤولان حل مشکلات کشور را به امضای لوایح خارجی گره نزنند/ راهپیمایی ۸ دی ماه نشانه بصیرت و آگاهی مردم اردبیل

مسؤولان حل مشکلات کشور را به امضای لوایح خارجی گره نزنند/ راهپیمایی ۸ دی ماه نشانه بصیرت و آگاهی مردم اردبیل

حسین مظفر در مراسم گرامیداشت نهم دی ماه، روز بصیرت که با حضور مردم ولایی اردبیل در مصلی اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: این روزهای عزت‌بخش، روزهایی که ملت ایران با اتحاد و انسجام، بصیرت خود را به رخ جهانیان کشیدند حقیقتاً مصداق بارز ایام الله است.

وی افزود: روزی عده‌ای با سکوت هیزم در آتش فتنه ریختند اما این ملت بصیر و قهرمان ایران بودند که از این فتنه بزرگ سربلند بیرون آمده و تمامی نقشه‌های شوم و تحلیل‌های دشمنان را نقش بر آب کردند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: شاید برخی فکر کنند که فتنه ۸۸ یک منازعه‌ی انتخاباتی بود اما در اصل این فتنه طراحی شده از سوی دشمن برای براندازی نظام بود اما مردم ولایت‌مدار به‌موقع از آرمان انقلاب و اسلام دفاع کردند و اجازه‌ی نقش‌آفرینی به دشمن ندادند.

مظفر با اشاره به راهپیمایی هشتم دی ماه ۸۸ مردم اردبیل، بیان کرد: ملت همواره آگاه و بصیر اردبیل یک روز، زودتر از سراسر ایران وارد عرصه‌ی مقابله با دشمن شدند و جواب دندان‌شکنی به هتاکان دادند.

وی ادامه داد: مسئله‌ی استحاله‌ی خواص از قبل از اسلام و صدر اسلام وجود داشته است و تا به امروز ادامه دارد؛ کشورها و سرزمین‌های بسیاری که وضعیت خوبی داشته‌اند در طول تاریخ به علت ضعف مسؤولان تمامی ملت را دچار بدبختی کرده‌اند.

وزیر اسبق آموزش و پرورش با اشاره به عدم نیاز کشور برای تکیه بر عوامل خارجی جهت رفع مشکلات، گفت: همه شاهد بودند که در برجام آمریکا و متحدان تعهدهای بسیاری دادند و امضاهای متعدد پای پیمان‌نامه‌ها درج کردند اما به راحتی آب خوردن به تمامی تعهدات خود پشت پا زدند.

مظفر افزود: در هیچ کجای تاریخ بشر دیده نشده است که آمریکایی‌ها به عهد و پیمان خود پایبند باشند و نمیدانم چرا برخی مسؤولان همچنان به دنبال لوایح و پیمان‌نامه‌های جدید هستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره لایحه‌ی FATF اظهار کرد: لوایح قبلی که از چارچوب برخوردار بود، چه خروجی مثبتی برای مردم و کشور ما داشت که امروز عده‌ای به‌دنبال تصویب این لایحه بدون قالب و چارچوب هستند؛ ملت بزرگ و بصیر ایران بدانند ما به دنبال سیاست‌کاری و سیاست‌زدگی نیستیم، حقیقتاً این لایحه به نفع کشور و ملت بزرگ ایران نیست و دردی از مشکلات مردم دوا نخواهد کرد.

وی در ادامه از تجربه‌ی تلخ برجام یاد کرد و بیان داشت: زمان زیادی از تصویب توافق‌نامه‌ی برجام نگذشته است، مگر غیر از این بود که آمریکا و هم‌پیمانانش مجدداً خیانت و دشمنی خود را ثابت کردند، از مسؤولان خواهشمندیم حل مشکلات کشور را به امضای اینگونه لوایح گره نزنند.

مظفر ضمن اشاره به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه امسال، تشریح کرد: مردم عزیز ایران اسلامی در فصل انتخابات قرار داریم و از همه تقاضا دارم که نمایندگان خود را با دقت بررسی کنند و به افراد متعهد و مومن انقلابی رأی دهند چرا که سرنوشت کشور دست خود این ملت بزرگ است.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

17 − 12 =

پست مرتبط

Enter your keyword