قول مساعد استاندار اردبیل برای حمایت ازاجرایی شدن برنامه های قرارگاه

قول مساعد استاندار اردبیل برای حمایت ازاجرایی شدن برنامه های قرارگاه

به گزارش روابط عمومی  قرارگاه حضرت زهرا(س) استان اردبیل، علی حسنزاده مسئول قرارگاه استان اردبیل به همراه معاونین این قرارگاه با استاندار اردبیل دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار حسنزاده ضمن ارائه گزارش از برنامه های اجرا شده قرارگاه در سال 96  و ارائه برنامه های سال 97 خواستار حمایت استاندار اردبیل از برنامه های این قرارگاه شد.

حسنزاده گفت : در راستای فرامین و فرمایشات مقام معظم رهبری ؛ حمایت از بخش محرومین ، مستضعفین و آسیب پذیر جامعه برنامه های حمایتی در این راستا توسط قرارگاه اعم از بسته های حمایتی، ساخت و ساز مسکن، آب رسانی و گاز و برق  و ……برنامه ریزی شده است که در حال اجرا می باشد و در حال حاظر 4 واحد مسکونی در دست احداث می باشد.

مسئول قرارگاه حضرت زهرا(س) استان اردبیل افزود: با حمایت خیرین و آغاز سال تحصیلی بسته های حمایتی ازجمله البسه و لوازم التحریر برای دانش آموزان مناطق کم در آمد و محروم آماده شده است که با آغاز سال تحصیلی جدید تحویل نو آموزان خواهد شد.

ایشان از برنامه های برگزار شده در دهه ولایت به ویژه عید غدیر خم گفت: با هماهنگی های بعمل آمده توانستیم برنامه های مختلف ورزشی و فرهنگی را در سطح استان با همکاری دستگا های اجرایی برگزار بکنم که از جمله این برنامه های پیاده روی حرم تا حرم و برگزاری جشن عید غدیر خم در 40 مسجد بود.

وی اضافه کرد برنامه های مختلفی از جمله تربیت ، خانواده ، ورزش ، اقتصاد مقاومتی و دردیگر حوزه های کارگروه ها فعال می باشد .

استاندار اردبیل هم با توجه به ارائه گزارش مبسوط و جامع از برنامه های برنامه های قرارگاه، ابراز رضایت کردند و با توجه به حجم فعالیت در حوزه های مختلف قول حمایت های ویژه را از اجرایی شدن برنامه ها دادند.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword