فعالان فضای مجازی استان اردبیل در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند

فعالان فضای مجازی استان اردبیل در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند

فعالان فضای مجازی استان اردبیل در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند

به گزارش روابط عمومی قرارگاه حضرت زهرا س استان اردبیل و به نقل از خبر گذاری تسنیم حامد رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: فعالان مومن و انقلابی فضای مجازی استان اردبیل در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند و در این راه از هیچ کوششی نمی‌کنند.

وی با اشاره به همکاری‌ها و مشارکت‌های سازمان سراج با نهادهای فرهنگی در استان اردبیل افزود: سازمان سراج با ارتباط و همکاری نهادهای فعال فرهنگی کشور در راستای حمایت از فعالان فرهنگی انقلاب اسلامی در  فضای مجازی از هیچ‌ کوششی دریغ نکرده و نمی‌کند.

رضایی از تولید چندین محتوای دیجیتالی با موضوعات دینی در استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: تولید نرم‌افزار واقعیت افزوده بزرگان دینی استان و بازی مشاهیر استان از مصادیق بارز همکاری استانی مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج و کانون‌های فرهنگی تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی استان است.

مسئول مرکز استانی سازمان سراج در اردبیل بیان کرد: با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان و همت مرکز استانی سازمان سراج در نقطه نقطه استان جلسات آموزش سواد فضای مجازی برای اقشار مختلف مردم برگزار شده است و در تمام کشور با همکاری کانون‌های فرهنگی، تبلیغی و دیگر موسسات و همت سازمان سراج نیز برگزار می‌‌شود.

وی اظهار کرد: از طرف فعالان جوان و مومن انقلابی فضای مجازی و رسانه استان اعلام آمادگی می‌کنیم که آماده‌ایم در راستای تحقق اهداف مقدس انقلاب اسلامی و منویات امام و رهبری در فضای مجازی و رسانه از هیچ کوشش و همکاری‌ای دریغ نکنیم و کمک حال دوستان باشیم.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword