فراخوان پنجمین جشنواره دانشجویی ققنوس در اردبیل اعلام شد

فراخوان پنجمین جشنواره دانشجویی ققنوس در اردبیل اعلام شد

فراخوان پنجمین جشنواره دانشجویی ققنوس در اردبیل اعلام شد

پرویز پرزور در خصوص پنجمین جشنواره دانشجویی ققنوس اظهار داشت: مرحله استانی پنجمین جشنواره هنری دانشجویی «ققنوس» در 7 بخش ویژه شامل نشریات دانشجویی، پژوهش های هنری، ادبیات نمایشی، مداحی، ادبیات، موسیقی، آواها و نواهای انقلابی، فیلم کوتاه، تئاتر و نمایش و هنرهای تجسمی برگزار می‌شود.

وی افزود: دانشجویان علاقمند برای مشارکت در این جشنواره می توانند کلیه آثار خود را به استثنای خوشنویسی و نقاشی در قالب لوح فشرده به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند و  شرکت کنندگان می توانند برای اطلاعات بیشتر به سامانه اینترنتی www.absarnews.ir مراجعه کنند.

مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل بیان کرد: بخش ویژه این جشنواره با موضوع سیدالشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی است که به برگزیده این بخش جایزه ویژه ای اهدا خواهد شد، علاقمندان تا پایان بهمن ماه فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه واقع در جنب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل، معاونت فرهنگ سازی ارسال کنند.

پرزور تصریح کرد: تفکر بسیج و تفکر انقلابی یکی از ابزارهایی است که باید به آن توجه ویژه‌ای شود و با توجه به سیاست‌های بسیج دانشجویی کل کشور به موضوع هنر، برگزاری این جشنواره در استان مد نظر قرار گرفته است و از همه دانشجویان در استان اردبیل دعوت می شود تا با مشارکت در این جشنواره آثار انقلابی خود را به نمایش بگذارند.

وی با بیان این که هدف از برگزاری این جشنواره تشویق و ترغیب دانشجویان در عرصه‌های هنری است گفت: با توجه به شرایط فوق باید بتوانیم با برگزاری این جشنواره‌ها از ظرفیت دانشجویانی که دستی بر هنر دارند استفاده کنیم و هنر باید در اختیار انقلاب قرار گیرد.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

4 + 1 =

پست مرتبط

Enter your keyword