طرح ارائه خدمات به زائران اربعین در اردبیل از مهرماه آغاز می‌شود

طرح ارائه خدمات به زائران اربعین در اردبیل از مهرماه آغاز می‌شود

طرح ارائه خدمات به زائران اربعین در اردبیل از مهرماه آغاز می‌شود

علی رحمتی ظهر امروز در جلسه بررسی شیوه‌نامه اجرایی اربعین حسینی در اردبیل اظهار داشت: مطابق روال هر ساله همزمان با ورود زائران آذری از کشور همجوار و عبور این زائران از مرز بیله‌سوار راهداری استان اردبیل طرح نظارتی و ساماندهی با هدف ارائه هر چه بهتر خدمات به زائران اربعین حسینی را در نظر می‌گیرد که امسال این طرح خدماتی از 17 مهر ماه آغاز می‌گردد.

وی با اشاره به تداوم طرح نظارتی راهداری تا 3 آبان 98 افزود: براساس این شیوه‌نامه وضعیت مراکز خدماتی، رفاهی بین راهی بررسی شده و در این راستا موارد مشکل‌دار در سریع‌ترین زمان تجهیز و ساماندهی می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل  تصریح کرد: در ادامه شیوه‌نامه اجرایی طرح نظارتی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، بازدید از پایانه‌های مسافری عمومی جهت رفع نقایص احتمالی تا روز اجرای طرح وجهت افزایش ارتقای سطح خدمات به زائران باجدیت انجام می‌پذیرد.

رحمتی اطلاع‌رسانی به زائران، آماده به‌کار نگه داشتن کلیه تجهیزات حمل و نقل هوشمند جاده‌ای، انجام بازدیدهای دوره‌ای از شرکتهای حمل و نقل، بررسی سیستمهای گرمایشی و سرمایشی ناوگان‌های اتوبوس در طول مسیر را از موارد الزامی شیوه‌نامه اجرایی اربعین سال 98 عنوان کرد.

وی از فعال‌سازی اکیپ‌های گشت نظارتی در مسیرهای معین نیز خبر داد و اظهار کرد: در قالب طرح ارائه خدمات راهداری به زائران گشتهای نظارتی مشترک با پلیس راه در مسیر برقرار و در حین سفر نظارت‌های لازم انجام می‌گیرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: طرح نظارتی راهداری تا 3 آبان 98 ادامه دارد که براساس این شیوه‌نامه وضعیت مراکز خدماتی، رفاهی بین راهی بررسی شده و در این راستا موارد مشکل‌دار در سریع‌ترین زمان تجهیز و ساماندهی می‌شود.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword