شمیم مهر؛ درخت آرزوی کودکان بی‌سرپرست مبتلا به سرطان

شمیم مهر؛ درخت آرزوی کودکان بی‌سرپرست مبتلا به سرطان

شمیم مهر؛ درخت آرزوی کودکان بی‌سرپرست مبتلا به سرطان

پدران و مادرانی که علاوه بر رنج و درد بیماری کودکان خود مشکلات هزینه درمان را نیز به دوش می‌کشند و رنج این دو را تحمل می‌کنند و خیرانی که با خدا معامله کرده و به هر نوعی در صدد کاهش آلام این کودکان هستند.

خیرانی که در قالب بنیاد حمایت از کودکان بی‌سرپرست و مبتلا به سرطان استان اردبیل سال‌هاست با تامین هزینه درمان کودکان بی‌سرپرست و مبتلا به سرطان با خدای خود معامله کرده و به هرنوعی این کودکان را فرزندان خود می‌دانند و تاب رنج و درد آنان را ندارند.

اما در سال‌جاری برای حمایت هرچه بیشتر مردم از مددجویان این بنیاد، طرحی به‌راه افتاده تا دری دیگر برای امداد به کودکان بیمار در این بنیاد باز شود.

آقای لطیفی، باغدار نوع‌دوست اهل شهر هیر، شهر شکوفه‌های گیلاس در اقدامی خداپسندانه دو اصله نهال خود را به بنیاد حمایت از کودکان بی‌سرپرست و مبتلا به سرطان استان اردبیل اهدا کرد تا این اقدام خیرخواهانه به فرهنگی برای کمک به دیگران تبدیل شود.

این درختان با حضور مسؤولان شهر هیر و رئیس هیأت مدیره بنیاد حمایت از کودکان بی‌سرپرست و مبتلا به سرطان استان اردبیل طی مراسمی پلاک کوبی شد و قرار است سالانه مبلغ معادل میوه برداشت شده از این درختان توسط این باغدار خیر به حساب بنیاد واریز شود.

لطیفی هدف از این اقدام را کمک به خانواده‌های نیازمند دارای کودکان بیمار عنوان کرده و ابراز امیدواری نمود دیگر باغداران استان نیز در این کار خیر پیشقدم شوند.

اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه که اگر توسط باغداران دیگر در سطح استان انجام شود بسیاری از هزینه‌های درمان این بیماران رفع شده و هر باغدار در این کار خداپسندانه شریک خواهد شد.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword