دبیر قرارگاه فرهنگی حضرت زهرا (س) باید مبانی انقلاب برای نسل جوان تبیین شود.

دبیر قرارگاه فرهنگی حضرت زهرا (س) باید مبانی انقلاب برای نسل جوان تبیین شود.

دبیر قرارگاه فرهنگی حضرت زهرا (س) باید مبانی انقلاب برای نسل جوان تبیین شود.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه فرهنگی حضرت زهرا(س)استان اردبیل ، به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر دبیر قرارگاه فرهنگی حضرت زهرا به همراه اعضای این قرارگاه با حجت السلام نظر پور دبیر هماهنگی تبلیغات اسلامی اردبیل دیدار و گفتگو کردند.

علی حسنزاده دراین دیدار درخصوص تبیین مبانی انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر در باره مبانی انقلاب مشکلی وجود ندارد و باید این برنامه ها را برای نسل جوان تبیین کرده و به این نسل انتقال داده شود.

دبیر قرارگاه فرهنگی حضرت زهرا (س) اضافه کرد: در استان اردبیل آنچنان که باید نسبت به تبیین برنامه های انقلاب اسلامی و تحویل محتوا به نسل جوان کار می شد کاری انجام نگرفته است ولی محور انقلاب اسلامی قرارگاه در حال برنامه ریزی در جهت تبیین این موضوع می باشد که با نشست های بصیرتی و روشنگری برای جوانان و نسل جدید در راستای بر طرف کردن این خلع می باشد.

دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: از بزرگترین نعمت های انقلاب اسلامی در حاضر این است که تمام استکبار جهانی از متحد شدن مظلومین جهان هول و هراس دارند و از اتحاد انصار حزب الله یمن، مقاومت لبنان ، حشد الشعبی عراق و دیگر گروه های مبارز مسلمان جهان وحشت دارند.

حجت السلام نظر پور افزود: اصل ماموریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تعظیم شعائر انقلاب اسلامی می باشد و باید از دستاوردهای انقلاب اسلامی و حفظ نظام و ولایت فقیه ثابت قدم باشیم و با اتحاد و همدلی دست استکبار جهانی را از خدشه دارکردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کوتاه بکنیم.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

شانزده + 3 =

پست مرتبط

Enter your keyword