حسین یکتا: در فتنه ۸۸ سیاه‌رویی نصیب دشمنان شد‌+فیلم

حسین یکتا: در فتنه ۸۸ سیاه‌رویی نصیب دشمنان شد‌+فیلم

حسین یکتا: در فتنه ۸۸ سیاه‌رویی نصیب دشمنان شد‌+فیلم

فرمانده قرارگاه سازندگی امام رضایی‌های کشور با بیان اینکه در فتنه ۸۸ سیاه‌رویی نصیب دشمنان شد‌، گفت: پیام حماسه ۹ دی ماه به فتنه‌گران آگاهی و ولایتمداری ملت ایران بود.

حسین یکتا اظهار داشت: پیام حماسه 9 دی ما برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد و هیچ‌گاه فراموش نمی‌شود.

وی افزود: ملت ایران همیشه آگاه و هوشیار بوده و نقشه‌های شوم دشمنان پی بردند و در سایه درایت‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری نقشه‌های فتنه‌گران به یاس و ناامیدی تبدیل می‌شود.

فرمانده قرارگاه سازندگی امام رضا(ع) پیام حماسه 9 دی ماه را وحدت و همدلی ملت ایران برشمرد و افزود: پیام ملت ایران در حماسه 9 دی ماه این بود که ما ملت ایران همیشه آگاه بوده و پشت ولایت فقیه و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران ایستاده‌ایم.

یکتا تصریح کرد: ملت ایران نشان داد که همیشه اطاعت از ولی فقیه را مبنای کار خود قرار داده و با ولایتمداری و بصیرت و هوشیاری با جان و دل از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران دفاع می‌کنند.

وی با بیان این که در آستانه 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی قرار گرفته است افزود: ملت ایران نشان داده که همیشه در مسیر پیشرفت و توسعه قرار گرفته و در این 40 سال زغالی و سیاه‌رویی نصیب دشمنان شده است.

یکتا بیان کرد: اقتدار کشورمان در دنیا مثال‌زدنی است و این مهم در سایه خون پاک شهدا و درایت‌های مقام معظم رهبری و یکپارچگی ملت ایران ایجاد شده و ما داشته‌هایمان را مدیون این مهم هستیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی امام رضایی‌های کشور با اشاره به این که کشورمان در حال حاضر به سرعت در مسیر پیشرفت و توسعه حرکت می‌کند افزود: با پای کار بودن مردم و ولایتمداری روز به روز این پیشرفت‌ها توسعه می‌یابد و دشمنان هیچ کاری برای جلوگیری از این پیشرفت‌ها انجام نمی‌دهند.

وی اظهار کرد: ملت ایران همیشه نشان داده که بیدار گاه است و در صحنه‌های سرنوشت‌ساز کشور زمان و شرایط را درک کرده و برای دفاع از آرمان‌ها در صحنه‌ها حاضر می‌شود.

یکتا بیان کرد: دشمنان و استکبار جهانی با ترفندهای مختلف درصدد تضعیف نقشه‌های شوم دشمنان هستند و سرمایه‌گذاری کلانی داشته‌اند که با آگاهی ملت ایران نمی‌توانند کاری کنند.

وی اظهار کرد: درحال حاضر یکی از نیاز اساسی نجات کشور وحدت و همدلی و قرارگیری در مسیر شهدای والامقام است که همگان باید این ملاک‌ها را مبنای کار قرار دهیم تا کشورمان در مسیر رشد و توسعه باشد.

یکتا گفت: امروز ملت ایران در عرصه‌های مختلف به پیشرفت دست یافته و این پیشرفت‌ها خاری بزرگ بر چشم دشمنان است که چشم دیدن این پیشرفت‌ها را ندارند.

وی ولایتمداری و بصیرت را سرمایه‌گذاری بزرگ عنوان کرد و افزود: این سرمایه‌ای عظیم است که توانسته‌اند ایران را به یکی از مقتدرترین کشورها در عرصه‌های مختلف تبدیل کند.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword