حاج حسین یکتا با امام جمعه اردبیل دیدار کرد

حاج حسین یکتا با امام جمعه اردبیل دیدار کرد

حاج حسین یکتا با امام جمعه اردبیل دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی قرارگاه حضرت زهرا (س) استان اردبیل، حاج حسین یکتا دبیر قرارگاه سازندگی امام رضایی ها بهمراه علی حسنزاده دبیر قاررگاه حضرت زهرا (س) استان اردبیل به  با حضرت آیت الله عاملی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان اردبیل دیدار و گفتگوی کردند.

در این دیدار علی حسنزاده ضمن ارائه برنامه های اجرا شده در قرارگاه فرهنگی حضرت زهرا(س) برنامه های پیش روی این قرارگاه را تشریح کرد و گفت: در این 9 ماه سال 97 قرارگاه حضرت زهرا  برای پیشبرد اهداف فرهنگی در حوزه های مختلف محرومیت زدایی ، اقتصاد مقاومتی، انقلاب ، تحکیم خانواده و….. گامهای موثری برداشته است و با برنامه ریزی توانست بخش عظیمی از خواسته های مردم را برطرف کند و امیدواریم همین روند را برای رشد و توسعه اعتلای فرهنگی استان در حوزه های مختلف گام برداریم.

حاج حسین یکتا هم از برنامه های فرهنگی قرارگاه امام رضا گزارشی را ارائه کرد و گفت: این قرارگاه برای همسو شدن با قرارگاه حضرت زهرا(س) استان اردبیل و در جهت  برگزاری و تعامل برنامه های فرهنگی ، وحرومیت زدایی ، اقتصاد مقاومتی، تحکیم خانواده و انقلاب و استفاده از تجربیات این استان در این حوزه ها اعلام آمادگی خواهد کرد

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword