بیش از ۱۰۰ جشن دهه کرامت در مساجد اردبیل برگزار می‌شود

بیش از ۱۰۰ جشن دهه کرامت در مساجد اردبیل برگزار می‌شود

بیش از ۱۰۰ جشن دهه کرامت در مساجد اردبیل برگزار می‌شود

نادر سقا در جلسه شورای هماهنگی جشن‌های دهه کرامت از برپایی 100 جشن دهه کرامت در مساجد منتخب خبر داد و اظهار داشت: این ویژه برنامه‌ها با همکاری فعالان کانونها در مساجد منتخب سطح استان برپا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برپایی 40 محفل انس با قرآن کریم نیز از دیگر برنامه‌های جشن‌های مردمی دهه کرامت است، افزود: در این دهه برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و قرآنی بسیاری در مساجد و بقاع متبرک استان اردبیل تدارک دیده شده است که شاخص این برنامه‌ها برگزاری و تدارک بیش از 100 جشن دهه کرامت در مساجد سطح استان می‌باشد.

مدیر ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان تصریح کرد: کاروان «زیر سایه خورشید» شامل پرچم متبرک بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) به همراه خادمان رضوی 20 تیرماه وارد استان اردبیل خواهند شد که این ویژه برنامه از مهمترین برنامه‌های جشن‌های دهه کرامت است و با استقبال عمومی مردم استان مواجه می‌شود.

وی همچنین از برگزاری ویژه برنامه 10 جشن، 10 بوستان نیز خبر داد و افزود: این برنامه نیز از دیگر برنامه‌های عمومی است که با برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته این مهم با مشارکت دستگاههای اجرایی در فضای عمومی به مناسبت دهه کرامت برگزار خواهد شد.

به گفته سقا 20 برنامه دختران آفتاب نیز همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه (ع) و روز دختر در کانونهای منتخب استان برگزار شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان ضمن تاکید بر اینکه جریان‌سازی فرهنگی به ویژه با محوریت مساجد زمینه ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه می‌شود، اظهار کرد: جشن های مردمی دهه کرامت تاثیر بسیار مهمی در این روند دارد.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword