بسیج عامل وحدت و انسجام ملی به پشتوانه ولایت فقیه است

بسیج عامل وحدت و انسجام ملی به پشتوانه ولایت فقیه است

بسیج عامل وحدت و انسجام ملی به پشتوانه ولایت فقیه است

حسن دهقانی‌نیا پیش از ظهر سه‌شنبه در تجمع بزرگ بسیجیان در اردبیل با اذعان به اینکه 5 آذر 1358 بسیج به فرمان اما تشکیل شد اظهار داشت: بسیج خاکریز و دژ مستحکم برای ملت است.

وی با بیان اینکه بسیج گنج تمام نشدنی برای کشور است تصریح کرد: ایدئولوژی اصیل بسیج برای مردم حیرت جهانیان را برانگیخته است و مشاهده می‌شود که در طول تاریح بسیج دوست را از دشمن تشخیص داده و گرفتار جناح‌ها نمی‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اردبیل اظهار کرد: حضور جهادگرانه بسیج در تمامی عرصه‌ها قابل توجه است تا جایی که در طول تاریخ، بسیج عامل وحدت و انسجام ملی شده وحضور بسیج آرامش، اقتدار و سربلندی و سرافرازی را رقم زده است.

دهقانی‌نیا با بیان اینکه بسیج عامل امنیت روانی و اجتماعی است، گفت: بسیج افتخار و ارزشی برای جامعه ایرانی اسلامی محسوب می‌شود و این نیروی مردمی بارها نشان داده که مخالف افراط و تفریط است.

وی افزود: بسیجی یعنی پیرو رهبری و  سپاه، ارتش، دستگاه‌های دولتی و تمامی آحاد باید بسیجی باشد و تفکر بسیجی باید در جامعه جاری  و ساری شود چرا که اگر چنین باشد می‌توان در مقابل تمام زورگویی و خیانت‌های دشمنان ایستادگی کرد.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اردبیل اظهار کرد: اگر در حال سپری کردن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی هستیم، در واقع 40 سال افتخار و ایستادگی را تجربه کرده‌ایم و 40 سال دست در دست مردم بودیم و چنین انسجامی در سایه رشادت‌های مردم بسیجی به وقوع پیوسته است.

به گفته دهقانی‌نیا در زیر سایه انقلاب اسلامی مردم بسیجی ایران آرامش، عزت و اقتدار دارند و بسیج و بسیجی با پشتیبانی ولایت فقیه در کنار مردم است.

وی افزود: در چنین برهه خطیری از تاریخ ایران، ضروری است تمامی مسئولان به ویژه مسئولان ذی‌ربط با تفکر بسیجی مشکلات را برطرف کنند.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword