بسیج شاهکار و میراث ارزشمند امام خمینی(ره)/جهانی شدن تفکر بسیج

بسیج شاهکار و میراث ارزشمند امام خمینی(ره)/جهانی شدن تفکر بسیج

بسیج شاهکار و میراث ارزشمند امام خمینی(ره)/جهانی شدن تفکر بسیج

به گزارش روابط عمومی قرارگاه حضرت زهرا س استان اردبیل و به نقل از خبرگزاری فارس اردبیل، شکر عبدی عصر امروز در جمع حلقه‌های صالحین بسیج، اظهار کرد: بسیج یادگار، میراث و شاهکار ارزنده امام خمینی(ره) است که با تفکر راهبردی خود این شجره طیبه را بنیان نهاد.

 وی با اشاره به تلاش دشمنان برای تضعیف انقلاب اسلامی، افزود: امام راحل(ره) به پیروی از پیامبر اکرم(ص) بسیج را تشکیل داد و بسیج نیز در راه دفاع از انقلاب اسلامی جانانه در عرصه‌های مختلف حضور پیدا کرده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: بسیج در گام اول انقلاب اسلامی با اقتدار تمام در برابر دشمنان ایستاد و در گام دوم انقلاب نیز بسیج در اوج اقتدار و بصیرت در برابر دشمنان مقاومت می‌کند.

عبدی با اشاره به نقش‌آفرینی بسیج در عرصه‌های تهاجم فرهنگی، بیان کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا، برگزاری عملیات بزرگ فرهنگی راهیان نور و حلقات صالحین از برنامه‌های محوری بسیج و سپاه در استان است.

وی با اشاره خدمات سازندگی بسیج سازندگی در نواحی استان، تصریح کرد: افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم، برپایی بیمارستان صحرایی و ایستگاه‌های سلامت در سطح استان از برنامه‌های خدمت‌رسانی بسیج است.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) اسنان اردبیل گفت: در چهل سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی یک وجب از خاک ایران اسلامی به دست دشمنان نیفتاده است و ملت ایران با تقدیم عزیزترین و پاک‌ترین جوانان خود  از کیان انقلاب اسلامی دفاع کردند.

عبدی با اشاره به جهانی شدن تفکر بسیجی، تصریح کرد: امروز تفکر بسیجی جهانی شده است و بسیج الگویی برای جهانیان و ملل مبارز جهان شده است‌.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword