برگزاری طرح تابستانی نشاط معنوی در 20امام‌زاده و بقاع متبرکه استان اردبیل

برگزاری طرح تابستانی نشاط معنوی در 20امام‌زاده و بقاع متبرکه استان اردبیل

برگزاری طرح تابستانی نشاط معنوی در 20امام‌زاده و بقاع متبرکه استان اردبیل

حجت الاسلام مهدی ستوده در خصوص برنامه های اوقات فراغت تابستان اظهار کرد: اجرای طرح تابستانی نشاط معنوی از 13 تیر در ۲۰ امامزاده و بقاع متبرکه استان اردبیل به‌منظور غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان استان اردبیل اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در این طرح به کیفیت برنامه توجه شده افزود: طرح تابستانی نشاط معنوی تا پایان مردادماه در رشته‌های مسابقات قرآنی، ورزشی، اردوهای تفریحی و زیارتی و فرهنگی با حضور روحانیان اعزامی از قم و برپایی خیمه معرفت در ۴ بقعه سطح استان  اجرا می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل به محتوای آموزشی طرح نشاط معنوی اشاره کرد و گفت: حفظ موضوعی آیات قرآن کریم، برگزاری برنامه‌های تربیتی، اخلاقی، برگزاری اردوهای فرهنگی و معرفت از مهم‌ترین برنامه‌های آموزشی در طرح تابستانی نشاط معنوی است.

ستوده در ادامه از برگزاری مسابقات قرآن کریم مرحله استانی خبر داد و اظهار داشت: این مسابقات در رشته‌های حفظ، قرائت و ترتیل، اذان و دعاخوانی در بین برادران و خواهران روز چهارشنبه، 14تیرماه در محل مهدیه اردبیل با حضور راه‌یافتگان نفرات برتر مسابقات شهرستانی برگزار می‌شود.

وی افزود: مسابقات رشته مفاهیم و تفسیر قرآن کریم نیز روز پنج شنبه، 20تیرماه در محل آستان مقدس امام‌زاده صالح(ع) برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان راه یافته به مرحله استانی لازم است در آزمون ورود به مسابقات که به صورت الکترونیکی در محل مسابقات انجام می‌شود، شرکت نمایند.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword