باشگاه فرهنگی ورزشی مهدیه اردبیل افتتاح شد همزمان باایام الله دهه مبارک فجر

باشگاه فرهنگی ورزشی مهدیه اردبیل افتتاح شد همزمان باایام الله دهه مبارک فجر

باشگاه فرهنگی ورزشی مهدیه اردبیل افتتاح شد همزمان باایام الله دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی قرارگاه حضرت زهرا(س) استان اردبیل ، باشگاه فرهنگی و ورزشی مهدیه اردبیل واقع در میدان ججین باحضور بهرام آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ، حسن زاده مسئول مهدیه و مسئول قرارگاه حضرت فاطمه زهرا( س) ، سرهنگ مهدی زاده رئیس سازمان بسیج ورزشکاران ،نگاهی معاون فرهنگی و امورجوانان ، ، و جمعی از مسئولین به بهره برداری رسید.

در مراسم افتتاح مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بااشاره به اینکه برای تجهیز این باشگاه آماده همکاری با مهدیه اردبیل هستیم گفت : باید زمینه را برای پیشرفت جوانان فراهم کنیم و در کنار آن به فکر آماده سازی زیرساخت ها برای ورزشکاران و ترغیب جوانان به ورزش باشم ،

وی از واقع شدن این باشگاه در مجموعه فرهنگی و ورزشی مهدیه اردبیل ابراز خرسندی کرد و افزود :خوشحالیم که این مکان مقدس ، مکانی برای تخلیه انرژی و ورزش جوانان ایجاد شده است .

آقاخانی ادامه داد : این مکان مجهز به میز پبنگ پنگ ،فوتبال دستی ، مکان رزمی و … می باشد و اداره کل ورزش و جوانان جهت تجهیز بیشتر این باشگاه همکاری لازم را خواهد نمود.

در ادامه آیین افتتاح حسن زاده مسئول مجموعه فرهنگی و ورزشی مهدیه اردبیل نیز گفت :مجموعه مهدیه اردبیل در تمامی برنامه ها همیار وهمراه اداره کل ورزش وجوانان استان بوده و تاکنون سه جشنواره فرهنگی و ورزشی در محلات حاشیه نشین برای اهالی جهت ایجاد شور ونشاط دراین مناطق برگزار کرده است .

گفتنی است باشگاه فرهنگی ورزشی مهدیه اردبیل زیر نظر قرارگاه حضرت زهرا(س) استان اردبیل بوده و برای استفاده عموم رایگان بوده و همه روزه قبل از ظهر خواهران و بعدازظهر برداران،می توانند از این مکان استفاده نمایند.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword