ایجاد ۷ موکب توسط ستاد اربعین حسینی استان اردبیل

ایجاد ۷ موکب توسط ستاد اربعین حسینی استان اردبیل

ایجاد ۷ موکب توسط ستاد اربعین حسینی استان اردبیل

بهروز ندائی ظهر امروز در جلسه ستاد اربعین حسینی استان اردبیل که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ۷ موکب توسط ستاد اربعین استان در ایران و عراق ایجاد می‌شود و در این موکب‌ها علاوه بر پذیرایی و اسکان زائرین حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، خدمات پزشکی، درمانی، فرهنگی نیز ارائه خواهد شد.

وی افزود: برنامه‌ریزی برای استقرار موکب‌ها ۱۵ روزه بوده و روزانه به بیش از ۲۰ هزار زائر اربعین حسینی خدمات ارایه خواهد داد.

جانشین رئیس ستاد اربعین حسینی استان اردبیل تاکید کرد: تدوین برنامه منسجم زمان‌بندی شده، ترسیم نقشه راه و تدوین برنامه‌های کوتاه مدت و بلندمدت برای سال‌های آتی براساس دستورالعمل ستاد مرکزی اربعین جهت برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم و برنامه‌ها ضروری است.

حسینیه اردبیلی‌ها در عراق احداث می‌شود

در این جلسه اسفندیار هوشیار، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل نیز  اظهار کرد: مردم مؤمن و حسینی استان به‌واسطه عشق و علاقه وصف‌ناپذیر خود به اهل بیت عصمت و طهارت (ع )، همواره حضور و مشارکت چشم‌گیری در مراسم و برنامه‌های مذهبی و پشتیبانی ستاد اربعین حسینی داشته‌اند.

 وی افزود: علاوه بر ساماندهی نیروی انسانی علاقه‌مند به ارائه خدمات به زائرین در موکب‌های حسینی، شماره حساب بانکی نیز جهت واریز نذورات و مشارکت‌های مردمی اعلام می‌شود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان از اعلام آمادگی و علاقه‌مندی سرمایه‌گذار عراقی مقیم اردبیل برای اهداء زمین در عراق به ستاد اربعین حسینی خبر داد و گفت: در این قطعه زمین، حسینیه اردبیلی‌ها احداث و موکب عزاداران حسینی برپا خواهد شد.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

6 + 19 =

پست مرتبط

Enter your keyword