امام جمعه اردبیل: بی‌توجهی به حوزه فرهنگ قابل قبول نیست

امام جمعه اردبیل: بی‌توجهی به حوزه فرهنگ قابل قبول نیست

امام جمعه اردبیل: بی‌توجهی به حوزه فرهنگ قابل قبول نیست

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: بی‌توجهی به حوزه فرهنگ قابل قبول نیست و باید برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه به شکل مناسب و هدفمند باشد تا بتوانیم در توسعه اعتلای فرهنگ جامعه به یک سطح قابل قبول و مناسب دست یابیم.

آیت‌الله سیدحسن شامگاه امروز در مراسم تودیع و معارفع مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان اردبیل اظهار داشت: فرهنگ عامل اصلی پیشرفت هر جامعه است و نیاز است در راستای اعتلای فرهنگ جامعه از ظرفیت روحانیون در حوزه‌های مختلف از جمله آموزش و پرورش بهره جست.

وی با اشاره به این که فرهنگ در جامعه یک اولویت مهم و اساسی است بیان کرد: باید مسئولان و دستگاه‌های مربوطه به این مسئله اهتمام جدی داشته باشند و با تقویت و توسعه حوزه فرهنگی در تمامی ابعاد این مهم را در جامعه ترویج کنند که این موضوع برای ما یک امر مهم و اساسی است.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: بی‌توجهی به حوزه فرهنگ قابل قبول نیست و باید برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه به شکل مناسب و هدفمند باشد تا بتوانیم در توسعه اعتلای فرهنگ جامعه به یک سطح قابل قبول و مناسب دست یابیم که این موضوع هم‌اکنون در دستور کار قرار گرفته شده است.

حجت‌الاسلام موسوی رئیس حوزه علمیه‌های کشور نیز در این جلسه خدمات بیمه و مسکن را مهم‌ترین دغدغه طلاب برشمرد و اظهار کرد: در این زمینه باید هر چه سریع‌تر زمینه و بسترهای لازم فراهم شود تا بتوانیم خدمات‌رسانی به طلاب را در دستور کار قرار داده وبه اهداف خود در خدمات‌رسانی به طلاب و روحانیون جامه عمل بپوشانیم.

وی بیان کرد: اهمیت به مطالبات و خواسته‌های طلاب و روحانیون برای ما حائز اهمیت بوده و درصدد هستیم این مطالبات را هر چه سریع‌تر برطرف کرده و شاهد جلب رضایت آنان باشیم.

در این مراسم با حضور مسئولان کشوری و استانی از دو دهه زحمات حجت الاسلام صفری در مرکز خدمات حوزه های علمیه استان اردبیل قدردانی و حجت الاسلام کریمی به عنوان مدیر جدید این مرکز منصوب شد.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword