استکبار جهانی در صدد ایجاد حاشیه امن برای صهیونیست‌هاست

استکبار جهانی در صدد ایجاد حاشیه امن برای صهیونیست‌هاست

استکبار جهانی در صدد ایجاد حاشیه امن برای صهیونیست‌هاست

فرانگرـ امام جمعه موقت اردبیل: استکبار جهانی با به راه انداختن جنگ داخلی میان مسلمان‌ها می‌خواست حاشیه امنی برای اسرائیل درست کرده و ذهن آنها را از مبارزه با رژیم صهیونیستی منحرف سازد ولی جوانان مقاومت و مدافعان حرم این نقشه ها را نقش بر آب کردند.

به گزارش فرانگر، آیت‌الله علی فروغی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اردبیل با تشکر از حضور عظیم مردمی در راهپیمائی روز قدس اظهار داشت: این حضور نشانگر هوشیاری و بصیرت ملت ماست.

وی گفت: اگر ملتی بصیر باشد، شکست نخواهد خورد و در برابر شبهات گمراه نخواهد شد.

فروغی افزود: با هوشیاری امام راحل(ره)، روز قدس، روز جهان اسلام شد و محدود به نوار غزه و کرانه باختری نگردید؛ اکنون مسئله قدس، مسئله عالم اسلام بوده و در راه جهانی شدن و تبدیل شدن به مسئله بشریت و عموم انسان‌های آزاده است.

خطیب جمعه اردبیل بیان کرد: مقاومت پیروز است و اگر مذاکراتی هم صورت می‌گیرد در سایه مقاومت است اما باید توجه داشته باشیم که با میز مذاکره نمی‌شود به پیروزی رسید.

وی تصریح کرد: آمریکا در موضوع برجام از اول قصد داشت که آنچه را که نمی‌تواند در میدان مبارزه از ایران بستاند، در پای میز مذاکره به دست آورد.

امام جمعه موقت اردبیل اظهار کرد: استکبار جهانی با به راه انداختن جنگ داخلی میان مسلمان‌ها می‌خواست حاشیه امنی برای اسرائیل درست کرده و ذهن آنها را از مبارزه با رژیم صهیونیستی منحرف سازد ولی جوانان مقاومت و مدافعان حرم این نقشه‌ها را نقش بر آب کردند.

فروغی گفت: دشمن با تحمیل فشار بر مردم می‌خواهد تا آنها کوتاه بیایند، فشارهای اقتصادی و روانی از جمله مواردی است که دشمن درصدد است تا مردم را به واسطه آنها از اهداف مقدس خود منصرف سازد لیکن در این میان دستور مقام معظم رهبری مبنی بر باز تولید سانتریفیوژها، یهترین اقدام برای خنثی سازی اقدامات روانی دشمن بود.

این استاد حوزه بیان کرد: دولت آمریکا استقلالی از خود ندارد و با برنامه‌ریزی نتانیاهو و منافقین تصمیم می‌گیرد؛ خلع سلاح موشکی ایران مساوی با سلب قطعی امنیت ایران است و هیچ ضرری برای ایران بالاتر از از دست دادن زیرساخت‌های امنیتی نیست و ملت بصیر ما هیچ وقت زیر بار این ذلت نخواهند رفت.

وی با تجلیل از شهدای اخیر مرزبانی استان تصریح کرد: مرزبانی در روایات و تعالیم دینی امری مقدس است و این شهدا در راه دفاع از مرزهای اسلام و مقدسات جان خود را از دست دادند.

فروغی از اینکه مجلس شورای اسلامی نقش حیاتی در مدیریت تحریم‌ها نداشته و طرح‌های حیاتی برای حل معضلات اقتصادی ارائه نکرده به شدت انتقاد کرد و نمایندگان را به تحرک بیشتر فراخواند.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword