استان اردبیل دربخش محرومیت زدایی جزو سه استان برتر کشور می باشد

استان اردبیل دربخش محرومیت زدایی جزو سه استان برتر کشور می باشد

استان اردبیل دربخش محرومیت زدایی جزو سه استان برتر کشور می باشد

به گزارش روابط عمومی قرارگاه حضرت زهرا(س) استان اردبیل، علی حسنزاده مسئول قرارگاه در جلسه شورای اجرایی این قرارگاه با ابراز خرسندی از برگزاری برنامه های قرارگاه به ویژه در بخش محرومیت زدایی گفت: استان اردبیل با توجه به برنامه های که در بخش محرومیت زدایی انجام داد جزو3 استان برتر کشور می باشد .

حسنزاده گفت: در بخش محرومیت زدایی سال 97 4 واحد مسکونی در دست احداث می باشد. که بیش از 70درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند که امید واریم بتوانیم این 4 واحد را تا پایان مهر ماه تکمیل کرده و در اختیار خانواده ها قرار دهیم.

مسئول قرارگاه حضرت زهرا(س) استان اردبیل افزود: برای سال تحصیلی جدید 300 بسته نوشت افزاری از جمله کیف و لوازم لتحریر خریداری و در اختیار دانش آموزان بی بضاعت قرار گرفت و در همین راستا با همکاری بسیج توانستیم برنامه های تقویت درسی از جمله ریاضی، زیست شناسی، فیزیک ، عربی و ….. را در مناطق محروم برگزار بکنیم که این برنامه با استقبال خوبی برخوردار بود.

وی در بخش اقتصاد مقاومتی افزود: با هماهنگی کارگروه اقتصاد مقاومتی و برگزاری جلسه ی که با اصناف و تولید کننده گان کت و شلواردر اردبیل انجام گرفت بخشی از مشکلات این صنف مرتفع شد و همین باعث ایجاد شغل برای 200 نفر در این بخش خواهد شد.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword